ECO&PIZZA долучилася до ДрукАрмії, щоб наблизити перемогу України

У цей непростий для країни час кожен намагається зробити свій внесок у спільну справу. 


ECO&PIZZA, відома своєю філософією "Корисна доставка", з перших днів повномасштабного вторгнення переорієнтувала свою благодійну діяльність на підтримку ЗСУ. З власного фонду, який формується з 10% прибутку компанії, було задоновано понад 150 тисяч гривень та приготовано більше 10000 піц для наших захисників.

Але справжнім проривом стало приєднання ECO&PIZZA до волонтерського проєкту ДрукАрмія. Ця ініціатива об'єднує небайдужих власників 3D-принтерів, які безкоштовно друкують необхідні для армії вироби. ДрукАрмія - це спільнота українців, яка вже понад рік забезпечує військових необхідними ресурсами, створеними за допомогою 3D друку. Їхня місія - підвищити обороноздатність України, надаючи армії високоякісні надруковані вироби безкоштовно або за мінімальною собівартістю.

За 2 місяці співпраці з ДрукАрмія, ECO&PIZZA вже віддрукувала понад 1000 деталей, серед яких комплектуючі для дронів, скиди, хвостовики на боєприпаси тощо. Кожна така деталь наближає нас до перемоги. 

   .      

Та на цьому компанія не зупиняється. ECO&PIZZA має амбітну мету - створити власну 3D ферму з 5-6 принтерів, які цілодобово друкуватимуть вироби для ЗСУ. Наразі вже працюють 2 власних принтера та 1 отриманий від свідомого клієнта. Та цього недостатньо.

"Ми закликаємо всіх однодумців приєднатися до нашої ініціативи. Якщо ви маєте можливість придбати 3D-принтер, але не маєте часу або навичок друку - передайте його нам. Ми забезпечимо його безперебійну роботу заради нашої спільної мети. Кожен принтер - це посилення обороноздатності України," - наголошує засновник ECO&PIZZA Усатий Сергій.

Окрім принтерів,  ECO&PIZZA потребує значної кількості пластику. Щомісячно на це витрачається близько 25 тисяч гривень. ECO&PIZZA покриває 70% цих витрат, але закликає долучитися всіх небайдужих та задонатити на купівлю пластику. 

ДОНАТ НА ПЛАСТИК

Масштаби діяльності ДрукАрмії вражають. Станом на зараз спільнота налічує 6 590 друкарів та 8 152 3D принтерів. Вони вже віддрукували 144 208 кг пластику, але попереду ще багато роботи - необхідно ще 20 352 кг пластику для забезпечення потреб армії.

Приєднуйтесь до ECO&PIZZA у підтримці ДрукАрмії. Замовляйте піцу та знайте, що частина коштів піде на допомогу ЗСУ. Купуйте 3D-принтер та передавайте його у 3D ферму  ECO&PIZZA. Донатьте на пластик для друку. Кожна гривня, кожна деталь наближає нашу перемогу. Разом ми - сила!

Також ви можете самостійно приєднатися до Друк армії.  Для цього нижче тисніть кнопку Долучитися.